Hakkımızda

Isıtma sektöründe 2012 yılından itibaren faaliyet gösteren ÖRNEK Mühendislik, özellikle bireysel ısıtma sistemlerinde girmiş olduğu EDİRNE VE ÇEVRESİNDE lider olmayı başarmış bir firmadır. . “DOĞALGAZ ISI SİSTEMLERİ” üzerinde hizmet çeşitliliğinde ciddi bir atağa kalkmayı hedeflemektedir.

Kaskad Kazan Sistemleri ve Yenilenebilir Enerji Sistemleri ile ilgili olarak yapılanmasını tamamlayan firma; müşterilerine yenilikçi, verimli ve optimum çözümler sunmaktadır.

Yapmış olduğu bütün proje çözümlerinde önce teknik olarak uygunluk arayan bir anlayışa sahip olan ÖRNEK mühendislik anlayışına uymayan hiç bir projenin altına imza atmayarak bu konudaki kararlılığını göstermektedir.

Teorik bilgi ile proje arasında köprü kurabilmektedir MÜHENDiSLiK...

Teorik bilgi her yerde aynıdır.

Proje ise;

Bazen büyük bir AVM,

Bazen bir apartman,

Bazen de küçük bir ev olabilir.

Farkı yaratan teorik bilgiyi yorumlayan ve projenin çözümü için kullanan “MÜHENDiSLiK YAKLAŞIMIDIR."

Biz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken; DOĞALGAZIN öneminin giderek arttığı, maliyetlerinin yükseldiği günümüzde “Enerji Verimliliği” kavramı önemini giderek arttırmaktadır.

Bu kavram ile müşterilerimizin ihtiyaçları arasında köprü kurarak en uygun çözümü sunmayı hedeflemektedir.orgulayıcı Mühendislik Yaklaşımı " ile fark yaratmayı hedeflemekteyiz. Yapmış olduğumuz uygulamalarda müşteri memnuniyetimizi ölçmek ve sizlere her zaman daha iyi hizmet verebilmek için iletişim numaramız 0542 358 0605.

Görüşleriniz bizim için önemlidir...